Menu

Auto Draft

0 Comments

13 erogeenset tsooni – ja täpselt, kuidas neid nautida
https: //www.youtube.com/watch? v = HpfzptOQO44
 Kui lähedal dildod ejakuleerivad tegelikku asja? Tootedisainerid suruvad kogu aeg ümbrikku, et luua seks mänguasju, mis juhiksid vahemikku hüper- praktiline ja äärmiselt – uskumatu . üks asi heaks saamiseks peate määrama, mida te soovite ja siis sortima läbi teie valikud sellel hetkel .
https: //www.youtube.com/watch? v = XQ9rxGuSjkk
Pritsimisdildod mis on valmistatud odavad tarned nagu kautšuk ja PVC kalduvad imama sees faux cum väga lihtsalt . Selle tulemuseks täielikult peitsitud pritsimisdildo ainult mõne lühikese kuu jooksul, mis on omamoodi vastik. Õnneks silikoon ei tarbib mingeid vedelikke, nii et silikoonist pritsivad dildod jääge kui hiljuti kui uus paljude jaoks , paar aastat.
Animal Penis DildosSilicone Dildos rääkides: tulemusena pritsivad dildod on ette nähtud jäljendama tegelikku ejakulatsiooni, toru (või kanal) on vajalik. Selle kohustusliku tuubi kvaliteet ning vastupidavus on samuti ülimalt oluline tähtsus. Niisiis, otsige mänguasja, mille kanal on valmistatud kurnavast plastist, TPE-st või ühest teisest konkreetsest polükarbonaadist.
Popp! firma müüb isegi 10% silikoonist cum-lube, mis oli mõeldud kasutamiseks koos Pop! -iga. Kas teil oleks võinud midagi lisada, või on olemas mõni teine ​​ pritsimisdildosid et sa oletame, et peaks olema nimekirjas register? Andke mulle teada suurusele, mõelge ümbermõõdule ka. Nad ütlevad, et liiga palju võimalusi tekitab segadust ja ma peaksin pean sellega nõustuma.
Kuid kui tegemist on . Parem kui päris poorid ja nahk, on sellel dildol tegelik pritsimine liikumine. Pigista pallid kinni ja jälgi seda. 6 Things To Know Before You Try Anal Sex kautšuk TPR. Kokku pikkus 7 tolli, laius 1. seitsekümmend viis tolli, sisestatav pikkus 5,5 tolli.

9. First Time Pegging Advice – realistlik ejakuleeriv dildoSee on natuke igav kuigi, kas pole? Ma tunnen meeldin on puudub