Menu

13 Erogenous Zones — & Exactly How To Enjoy Them

0 Comments

Kājstarpes un apakšbiksītes
https://www.youtube.com/watch?v = ClkYo1pr1dA
bathmate =” 255px “alt =” 13 Erogēnas zonas – & Tieši kā tos izbaudīt “/ > Sievietes meitene ķermenī ir tik daudz taustiņu , kas var padarīt viņu dabisku, lai gan katra ietekme tieši šeit) ar jums ar stūrēšanu !

vīriešu dzimumakts hormoniTomēr viens otrs hiper- smalks telpa tas ir vienmēr izcila fantāzija lielākajai daļai vīriešiem . Ja tiek galā ar aizmugurējo daļu, ir ņemt pareizu piekrišanu lai gan . Un pat ja anālais dzimumakts nav , ir atļauts kaut nedaudz satvert sēžamvietu, viegli spēlēt ar pirkstiem un mazliet] mēles savīšana ir izvēlnē vienmēr .
Pat viegls saspringts kontakts var saudzīgi radīt sajūtu viļņus, “saka Čavess. Viņa pat dodas tik tālu , lai nosauktu tos tiek uzskatīts par vienu no jūsu būtiskajiem sekss orgāniem. “Kad jūs tos sūkāt, jums patiesi ir tips no orālā dzimumakta, “viņa saka.” 6 Sex Positions That Basically Are A WorkoutJa līdzgaitnieks iesūc pirkstu un masē to ar mēli, tas nosūta zīme atlīdzībai smadzenes sirds līdzīgs dzimumaktam. “Lūdziet, lai jūsu partneris viegli noskūpstītu jūsu pirksta smalkos spilventiņus ieteikumi, izmantojot savu mēli zīmēt lēni lokus. Ja jūs esat tajā, mēģiniet mazliet blac k acs bezkailnu pavada ķermeņa ganāmpulka uk 8 14 viegla iesūkšana. Lai to aktivizētu, palieciet savu asociēto sākt, masējot apgabals ar vieglu spiedienu , kas var strādāt paplašināt uzbudinājumu. striped and patterned stockings masējot ādu starp pirkstiem vai liekot biedram viegli sūkāt un velciet delikāto ādu lietojot mute tiešām kamīns, izceļot dažas tirpšanas sajūtas, saka Čavess. Daži apsver paduses kā erogēnu zonu, neatkarīgi no aksilu (padušu) līdzības ar normālu apmatojumu āda abās nervu un matu folikulu blīvums.
Tas varētu parādīties nedaudz vecā skola, bet jūsu lūpas visu laiku esiet viens no karstākajiem erogēnajiem apgabaliem dāmām . “Lūpas ir būtībā visvairāk pakļautas ​​no visām erogēnām zonām, un tās ir pilnām ar nervu galu virkni novietotas ļoti tuvu ādas virsmai , “saka Morze.” Viņi ir saņēmuši simts gadījumi lielāki par mūsu pirkstu galiem. “Pat vismazākais kontakts jūsu lūpām izdala jautru steigu justies – labu hormonu jūsu smadzenes kas var ietekmēt jūsu emocijas kā arī jūsu apakšējiem reģioniem , ​​viņa skaidro. “Izmantojiet savas lūpas, emalju un mēli, lai laizītu, ņurdētu un glāstītu jūsu partnera top un aizmugure lūpa, eksperimentējot ar dažādi daudzumi no celms , ”saka Morze. Kad jūs nākt klajā ar gaisu, pavedinoši mājiens biedra lūpu kontūra lūpas kopā ar jūsu īkšķi tā kā nofiksēt acis ar viņiem un tad nokļūstiet atkal pie tā. Erogēnās zonas var būt klasificēt pēc seksuālās reakcijas veida, ko tās rada.
Tomēr visi nervu gali šajā atrašanās vietā padara to par vienu no , kurai ir paaugstināta jutība, un, stimulējot to, var radīt seksuālu reakciju atbilst, kas atbilst atpūta , idejas par seksuālām fantāzijām, seksuālu uzbudinājumu un orgasmu. Augšstilbiem un aiz ceļgaliem ir tik daudz nervu galu, kas aizdegas, kad tos izraisa kādi līdzekļi. Mēģiniet atrast saprātīgu ceļu uz pieskarties savu meiteni uzmanīgi šajās teritorijās lai pagriezt uz augšu siltums. Dažām dāmām faktiski tiek ieslēgts kad jūs pārvietojaties jūsu plaukstas pa ceļu matus un terapeitiskā masāža galvas ādu maigi. Šajos veidos pieskaroties savai meitenei, var atbrīvoties no stingrības un likt viņai atslābt nedaudz mazliet būt sagatavotai sekss vai tālāk priekšspēle, piemēram, skūpstīšanās vai daži netīri runā .

Cik collas sieviete var just?

Parasti maksts dziļums ir no 3 līdz 7 collām. Maksts ir orgāns, kas paredzēts gan dzemdībām, gan seksuālām darbībām. nipple clamps , ja sieviete seksa laikā piedzīvo sāpes sakarā ar to, ko viņa uztver kā seklu maksts, viņai jārunā ar ārstu.
Potīšu iekšpuse un ārpuse ir delikātas vietas ar daudzām nervu galiem, kas tieši atbilst uz vissvarīgākajām erogēnajām zonām ķermenis; maksts, dzimumloceklis, dzemde un prostata. Dažas sievietes var piedzīvot